Jak
działa ?

Instrukcja
zastosowania

Środki ostrożności

oraz skład

Jak działa Snoreeze Spray do Nosa?

 

 

Snoreeze Spray do Nosa przynosi ulgę osobom chrapiącym z powodu: przeziębienia, alergii lub zablokowanego nosa. Snoreeze Spray do Nosa zawiera unikalną mieszaninę aktywnych składników, które pokrywając przewody nosowe udrożniają je, co poprawia przepływ powietrza w czasie snu.

 

  • chrapanie z powodu przez zimna, alergii lub zatkanego nosa
  • działa skutecznie przez 8 godzin*
  • zawiera naturalne składniki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* Potwierdzona skuteczność działania do 8 godzin po podaniu, wykazana w badaniach na osobach chrapiących i ich partnerach (niezależne badania kliniczne:2000, 2001, 2003, 2004, 2008, 2009).

 

Aby uzyskać więcej informacji odwiedź: www.snoreeze.com lub www.snoreeze.pl

Sposób użycia Snoreeze Spray do Nosa
jest prosty:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Można powtarzać stosowanie Snoreeze Spray do Nosa, zwykle jednak wystarcza jedna aplikacja.

Wstrząśnij buteleczką.

Zaaplikuj x2

do nosa

Zaaplikuj x2

do nosa

Środki ostrożności:

 

 

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Dozownik Sprayu zawiera drobne części. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C.Snoreeze Spray do Nosa powinien być używany w temperaturze pokojowej. Zaleca się, aby kobiety ciężarne oraz karmiące piersią przed zastosowaniem zasięgnęły porady lekarza.

 

 

Informacje dodatkowe:

 

 

Nie istnieje gwarantowany sposób na pozbycie się chrapania. Snoreeze Spray do Nosa może jednak zredukować lub usunąć objawy chrapania, zapewniając Ci spokojny nocny odpoczynek.

Przerwy w oddychaniu podczas snu, uczucie zmęczenia po przebudzeniu, łatwość zapadania w sen w ciągu dnia mogą wskazywać na chorobę zwaną bezdechem sennym. Snoreeze Spray do Nosa  nie leczy bezdechu sennego, stanu chorobowego związanego z chrapaniem. W przypadku występowania któregoś z wymienionych wyżej objawów  należy zasięgnąć porady lekarza.

 

 

 

Skład:

 

 

woda, sorbitolu stearynian , polisorbat 60, sodu chlorek, gliceryna, nagietek lekarski, mleczan metylu, guma xantanowa, guma celulozowa, guma guar, tymianek właściwy, lawenda wąskolistna. Składniki pochodzenia roślinnego.

To jest wyrób medyczny. Używaj zgodnie z instrukcją lub etykietą.

zalajkuj na Facebooku

© 2017 Snoreeze